Thenorthface Polska
  Darmowej Wysylki Powyzej 1000zł   30 Sto Dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniedzy

Dostawa towaru

Dostawa towaru

Masz 30 dni od daty wysłania do zwrotu towaru na wymianę lub zwrot. Uwaga Masz 14 dni, aby wymienić lub zwrócić przedmioty obniżonymi lub przedmioty sprzedawane.

Bezzwrotne Pozycje
Produkt będzie tylko być przyjęte do wymiana lub zwrot jeżeli jest ona zwracana Nienoszona, nieuszkodzone i w nowych warunkach. Wszystkie Body Piercing jest wysyłana w workach z tworzywa sztucznego i uszczelnione zabezpieczonym etykiecie, która pozwala klientom na oglądanie przedmiotów i nadal korzystać z naszego Polityki Fantastic zwrotów Będziemy jednak nie wymianę lub zwrot jakiegokolwiek elementu Body Piercing Jeżeli uważamy, że Sealed opakowanie zostało otwarte lub naruszone. Czy to nie ma wpływu na ustawowe prawa.
Jeśli element został Grawerowane jesteśmy w stanie zaoferować wymianę lub dostarczyć pełny zwrot pieniędzy. Będziemy jednak, oferują 50% zwrotu.

Wymiany / Zwroty Faq
Co mam zrobić, jeśli zgubiłem fakturę?
Nie martw się, jeśli tracisz faktury nadal można przywrócić element. Pakiet Up pozycja chcesz wrócić i obejmują swoje dane i numer zamówienia (można to znaleźć na nasze e-maile lub przeglądając historii zamówień na konta online) i daj nam znać, co chcesz wymiany lub zwrotu pieniędzy.

Jak długo trwa proces powrotu?
Od otrzymania przesyłkę staramy się przetworzyć Powraca jak najszybciej - zazwyczaj w ciągu 48 godzin. W ruchliwych okresów w roku, może to potrwać do siedmiu dni roboczych na twój powrót do przetworzenia.

Czy mogę zamian za droższe sprzęcie?
Tak, czy wymienny element jest droższy niż wracającej rzeczy Skontaktujemy się o wypłatę różnicy.

Co się dzieje, jeżeli rzecz chcę w Exchange na stanie?
Jeśli nie mamy element, który chcesz w Exchange w zapasie, skontaktujemy się z Tobą przez naszego Zespołu Obsługi Klienta w ciągu 30 dni i zaproponował alternatywę produkt lub pełny zwrot.

Jak długo będę czekać na zwrot pieniędzy?
Opracujemy Twój zwrot najszybciej jak to możliwe zazwyczaj w ciągu 48 godzin od otrzymania. Wyślemy Ci e-mail, aby poinformować otrzymaliśmy produkt i są przetwarzanie. Zwrot będzie zwykle trwa około pięciu do siedmiu dni roboczych pojawią się na koncie, ale może to zależeć także od banku.

Moja pozycja jest wadliwy i chcę go zwrócić.
Towary są klasyfikowane jako uszkodzone, jeśli zostaną dostarczone uszkodzony, lub gdy wystąpi błąd produkcyjny w ciągu 30 dni od daty zakupu. Należy pamiętać, że przedmioty, które zostały uszkodzone w wyniku zużycia nie są uważane za wadliwe. Jeśli uważasz, że Twoja pozycja jest uszkodzona proszę skontaktować się z nami, który doradzi w jaki sposób zwrócić przedmiot do naprawy / wymiany części, jeśli powróci w okresie gwarancyjnym.

Anulowanie lub zmiany nakazu
Proszę sprawdzić i składania zamówień Ostrożnie, bo nie mogą wprowadzać zmiany Po otrzymaniu It. Jeśli chcesz dodać produkty do zamówienia należy złożyć nowe zamówienie.
Jeśli chcesz zmienić szczegóły swojego adresu dostawy, usunąć elementy z zamówieniem lub anulowania zamówienia prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta w godzinach 8:30 - 5.30pm, od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt bankowe)

Consumer Contracts Regulamin 2013
Ten akt prawny oferuje Państwu praw po anulowaniu Przy zakupie online lub przez telefon: Masz prawo do rozwiążesz umowę pod warunkiem wykonywania swojego prawa nie dłuższym niż 14 dni od dnia, w którym odbioru towarów lub usług.